sadsad x
asdasd

Dikkat Atölyesi 8.Sınıf LGS Türkçe Yeni Nesil Soru Bankası

Cilt Durumu : Ciltsiz
Sayfa Sayısı : 232
ISBN : 9786257928700
149,00 TL
Toplam Kazancınız : 0,00 TL
499 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar(0)
 • Resimler
 • Dikkat Atölyesi 8.Sınıf LGS Türkçe Yeni Nesil Soru Bankası

  Ailelere, Öğretmenlere ve Eğitimcilere Bir Not
  Yarının geleceği öğrencilerimiz için hazırlanmış olan 8. Sınıf LGS Türkçe Yeni Nesil Soru Bankası kitabında Mercek Test, Odak Test ve Fokus Testle bilgiyi edinme, analiz etme ve sentezleme aşamalarından geçecektir. Kamp Test aşamasında ise yeniden yorumlama ve değerlendirme basamaklarıyla öğrenilen bilginin kalıcılığının sağlanması hedeflenmiştir.
   
  1. Aşama (Mercek Test): Öğrencinin konuyla ilgili öğrendikleri üzerine mercek tutarak konun temel düzeyde öğrenilip öğrenilmediğini kontrol eder ve varsa eksiklerinin tamamlanmasına yardımcı olur.
  2. Aşama (Odak Test): Öğrencinin temel düzeyde kazandığı becerileri bir üst düzeye taşımaya odaklanmış orta düzey sorulardan meydana gelir. Böylece beceri temelli soruları çözmeye bir adım daha yaklaşılır.
  3. Aşama (Fokus Test): Bu aşamada kazanımları gelişen öğrencinin fokuslanarak sahip olduğu becerileri kullanabileceği üst düzey sorulardan oluşur.
  Kamp Test: Bir öğrenim yılında olan dört adet (1. Çeyrek, 1. Dönem, 2. Çeyrek, Yıl sonu) tatil dönemleri için o zamana kadar işlenen konuları içeren sorulardan oluşur. Bu testler beceri temelli öğrenilen bilgilerin en iyi şekilde kullanılmasını sağlar.
   
  Bilgiyi eğlenceli hale getiren bu kitap; kendine güvenen, öğrenmeye meraklı, akıl yürütebilen öğrencilerin yetişmesini sağlayacaktır.
  Her bir soruyla öğrencinin, bilgiyi keşfederken dikkatini kullanarak bilgiye odaklanması, önceden öğrenilen bilgilerle yeni bilgilerin çıkarımını yaparak analiz etmesi sağlanmıştır.
  Bu kitapta yer alan sorular; öğrencinin karşılaştığı zorluklarla mücadele edebilmesi, karşılaştığı zorluğu tüm boyutlarıyla inceleyebilmesi ve öğrendiklerini sosyal yaşama aktarabilmesi için tasarlanmıştır.
  Yeni nesil sorularla; öğrencilerin eleştirel düşünme becerisini geliştirerek duyduğu, okuduğu ve gördüğü kavramları, olayları farklı açılardan ele alarak değerlendirebilmesi amaçlanmıştır.
  Uzmanlar tarafından hazırlanan 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Yeni Nesil Soru Bankası kitabı Milli Eğitim Bakanlığı kazanımlarına göre hazırlanmıştır. Bu kitap evde ve okulda öğrenmeyi pekiştirir.
  Unutmayın! Başarıyı kalıcı hale getirmek için tekrar çok önemlidir. Bu kitap her bir ünitede bol bol tekrar yapmanızı sağlayarak bilgiyi kalıcı hale getirecektir.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.