sadsad x
asdasd

Dikkat Atölyesi Sevimli Kedi Evini Keşfediyor

Cilt Durumu : Ciltsiz
Sayfa Sayısı : 14
ISBN : 9786059551762
250,00 TL
Toplam Kazancınız : 0,00 TL
499 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar(0)
 • Resimler
 • Dikkat Atölyesi Sevimli Kedi Evini Keşfediyor

  Çocuğunuza evdeki her bir odadaki nesnelerin isimlerini öğrenmesine ve onları tanımasına yardım edin. Sevimli kedinin macerasını anlatan hikayeli ara-bul etkinlikleriyle evdeki eşyaları ve çevreyi keşfederken çok eğlenecek.

  Bu hikaye kitabı alanında uzman kişiler tarafından hazırlanarak sizlere ulaştırıldı. Hikaye ve bulmacaların karışımı çocuğunuzun merak ve hayal gücünün ortaya çıkmasında yardımcı olacaktır. Çocuğunuza hikaye okumak, onların resimlerle kelimeler arasında bağlantı kurmasını sağlayacaktır.

  Bu kitabı nasıl verimli kullanabilirsiniz?

  Konuşun: Bu hikayede sevimli kedi evini keşfediyor. Evin odalarında neler olabileceği hakkında konuşun.

  Gizli Nesneler: Tekerlemeleri okuyun. Daha sonra sol sayfadaki objeleri sağ taraftaki sayfada bulmasını isteyin. Çocuğunuz her sayfadaki sevimli kediyi bulabildi mi?

  Öğrenmeyi güçlendirme: Hikayeyi bir daha okuduğunuzda çocuğunuzla aşağıdakiler hakkında konuşun. Renkler hakkında çocuğunuza "Sarı olan ne?”, "Kırmızı olan nedir?” gibi sorular sorun. Gizli nesneleri her sayfada bulup çocuğunuza sorabilirsiniz. Neler büyüyor? Tarladaki bitkileri gösterin. Nesnelerin boyutlarıyla ilgili çocuğunuzla kimin büyük, kimin küçük, hangisinin kısa, hangisinin uzun olduğunu konuşun. Dokularla ilgili hangisinin sert, hangisinin yumuşak ve hangisinin tüyleri olduğunu sorun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.