sadsad x
asdasd

Dikkat Vücudunuz Konuşuyor - Ahmet Şerif İzgören

Cilt Durumu : Ciltsiz
Sayfa Sayısı : 209
ISBN : 9789756093115
99,00 TL
74,25 TL
%25indirimli
Toplam Kazancınız : 24,75 TL
499 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar(0)
 • Resimler
 • Dikkat Vücudunuz Konuşuyor - Ahmet Şerif İzgören

  İnsanların beden dili birçok ipucu veriyor. İstiyorum ki gençler sizin mesajlarınızı alsınlar. Sizin için "ilim ve bilim çeşmesi" sıfatı az gelir.
  - İshak Alaton
  Alarko Holding Yönetim Kurulu Başkanı

  Sizi Dikkat Vücudunuz Konuşuyor kitabınızla tanıdım. Müthiş bir kitap. Alıp eve gittim, o gece saat üçte bitirdim. Sonra beş kere daha okudum. Diğer kitaplarınızı da ikişer defa okudum. Artık akıllandım; her gün iki bölümü üç-dört defa okuyorum, kitap geç bitiyor.
  - İlker Sağlık
  İş Adamı

  Bu kitap, "en çok satanlar" kadar, "en çok okunanlar" listesindeki yerini yıllardır koruyor.
  - Mehmet Öz
  Bilim ve Sanat Kitabevi

  Yatağa uzanırken uykunuzu getirsin diye elinize aldığınız bir kitabın bütün gece sizi uyutmadığı oldu mu? Dikkat Vücudunuz Konuşuyor böyle bir kitap.
  - Dr. Öner Göv

  Yıllardır yerli veya yabancı uzmanların verdiği üst düzey birçok eğitim programına katıldım. Bu kitaba konu olan seminer kadar etkileyici olanıyla karşılaşmadığımı rahatlıkla söyleyebilirim.
  - Atilla Okumuş
  Jumbo AŞ Genel Müdürü

  İş yaşamındaki başarılarını uzun süredir yakından izlediğim Ahmet Şerif İzgören'in deneyimlerini okumak çok etkileyiciydi. Herkesin, hayatla ilgili çok şey öğreneceği bir kitap.
  - Prof. Dr. Vahap Katkat

  Bu kitap için keyifli ve etkileyici kelimelerinin yetersiz olduğunu düşünüyorum. Farkında olmadığımız bir hayatın bize sunuluşu, demek daha doğru olur.
  - Prof. Dr. Cihan Akçaboy

  Okuduğunuz ve unutamadığınız kitaplar iki elin parmakları kadardır. Bu, kesinlikle onlardan birisi. Bu kitap alanında bir BEST SELLER.
  - İsmail İğdeli

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.