sadsad x
asdasd

Kafa Dengi AYT Fizik Soru Bankası

Cilt Durumu : Ciltsiz
Sayfa Sayısı : 248
ISBN : 9786053809821
160,00 TL
104,00 TL
%35indirimli
Toplam Kazancınız : 56,00 TL
499 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar(0)
 • Resimler
 • AYT Fizik Soru Bankası Temel ve Orta Düzey Kafa Dengi Yayınları


  AYT Fizik Soru Bankası (Süper Öğreten Sistem) Temel ve Orta Düzey kitabımızı tam olarak anlamak için önce “Süper Öğreten Sistemi” tanımak lazım.
   
  Süper Öğreten Sistem nedir? Biraz bunu açalım..
   
  Siz değerli öğrencilerin başarılı olması için ne gerekiyor? Önce konuyu öğrenmeniz ardından öğrendiğiniz konu ile ilgili test çözmeniz, yanlış veya boş bıraktığınız soruların çözümlerini izlemeniz ve testler, üniteler ilerledikçe toplu bir karne alıp hangi ünitenin hangi kazanımında daha çok hata yaptıysanız onları tespit edip eksiklerinizi tek tek kapamanız gerekmektedir. KafaDengi yayınları olarak birazdan size sunacağımız bu Süper Öğreten Sistem’de bunların hepsi var.
   
  AYT Fizik Soru Bankası | Temel ve Orta Düzey
   
  YouTube Platformu Üzerinden Ders Dinleme
   
  Bu soru kitapçığı ile (AYT Fizik Soru Bankası – Süper Öğreten Sistem) bire bir örtüşen ders anlatımlarını ücretsiz bir şekilde YouTube platformu üzerinden KafaDengi TV kanalına girip oynatma listesinden AYT Fizik dersini seçip izleyebilirsin. Burada bire bir örtüşen deme sebebimizi kitabın örnek sayfalarını açıp içindekiler bölümünü inceleyerek daha iyi anlayabilirsin. Size 30 dakikalık ders anlatıp sadece dinlediklerinizle ilgili soruları çözmenize olanak sağlıyoruz.
   
  Kitap İçeriği ve Test Çözme
   
  Temel ve Orta düzey öğrencilere hitap eden bu kitabımızda karşınıza önce Öğretici Testler geliyor ve konuyu kavramanıza yönelik sorular çözüyorsunuz. Ardından Geliştiren Testler geliyor ve daha da detaya girip konudaki hakimiyetinizi geliştiriyorsunuz. En son Empatik Testler ile ÖSYM ile empati kuran testlere geçip AYT de karşınıza çıkabilecek türden sorularla kendinizi yeni tarz soruları çözebiliyor hale getiriyorsunuz.
   
  Siber Öğrenci Koçu & KafaDengi Video Çözüm Mobil Uygulamaları
  Siber Öğrenci Koçu Mobil Uygulamasını indir ve dersleri dinledikten sonra test çözerken bir yandan da Siber Koç’ta sanal optiği doldur. Test sonunda yanlış veya boş bıraktığın tüm soruların video çözümlerini KafaDengi Video Çözüm mobil uygulamasında test başlarındaki kare kodu okutup izleyebilirsin. Siber Koç’ta doldurduğun optik ise testler ilerledikçe sana akademik check-up yapacak ve hangi konularda eksik olduğunu, hangi tarz soruları yapamadığını hatta niçin boş bırakıp niçin yanlış yaptığını sana sunacak.
   
  A’dan Z’ye bir sistem değil mi? Artık AYT ye hazırsın, başarılar diliyoruz..
   
  AYT Fizik Soru Bankası (Süper Öğreten Sistem) kitabı 8 bölüm – 37 dersten oluşmaktadır.
   
  Bölüm isimlerini aşağıda görebilirsiniz,
   
  Bölüm 1: Kuvvet – Hareket
   
  Bölüm 2: Elektrik – Manyetizma
   
  Bölüm 3: Çembersel Hareet
   
  Bölüm 4: Basit Harmonik Hareket
   
  Bölüm 5: Dalga Mekaniği
   
  Bölüm 6: Atom Fiziği
   
  Bölüm 7: Modern Fizik
   
  Bölüm 8: Modern Fiziğin Teknolojideki Uygulamaları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.