sadsad x
asdasd

Tonguç Akademi 8 den 9 a Matematik Hazırlık Kitabı

Cilt Durumu : Ciltsiz
Sayfa Sayısı : 176
ISBN : 9786257381185
54,00 TL
Toplam Kazancınız : 0,00 TL
499 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar(0)
 • Resimler
 • Tonguç Akademi 8 den 9 a Matematik Hazırlık Kitabı

  Matematiğin önemi hayatında gitgide artacak. Bunun birkaç sebebi var. Birlikte bakmak ister misin?

  MEB tarafından son dönemde yapılan açıklamalarda hep sayısal düşünme becerisini geliştirme vurgusu üzerinden matematik dersi ön plana çıkarıldı. Yani artık okul başarında matematiğin yüzdesi yükselecek.

  Üniversite ve liselere geçiş sınavlarında ortaya çıkan tabloda sınavdaki en önemli ve belirleyici ders artık matematik. Yani başarılı olmak istiyorsan matematikten kaçışın yok! Çağın gereksinimlerinde de analitik düşünme becerisi kazanabilmenin temelinin matematik dersine bağlı olması, hayatın boyunca matematiğe ihtiyacın olacağı manasına geliyor.

  Sıkı dur! Bütün bunlar gözünü korkutmasın. Matematiği temelinden ele alan 8’den 9’a Hazırlık Matematik kitabıyla çözüm çok kolay. Hem lisede okul derslerinde hem üniversiteye giriş sınavlarında hem de sonrasında matematikle problemin olmasın diye işi en baştan sıkı tutman için sana bu kitabı hazırladık.

  8’den 9’a Hazırlık Matematik kitabında 6, 7 ve 8. sınıfta gördüğün matematik konularının tekrarını bulacaksın. Bu tekrarlar tam da MEB müfredatının yeni sarmal yapısına uygun hazırlandı. Üstelik bu tekrar 9. sınıf matematik konularıyla da bağlantılı ele alındı. Yani tekrar ederken bir yandan da önündeki senenin konularına hazırlanacaksın. Böylece hem önceki senelerin konularını temelden halledecek hem de liseye tam tekmil hazır olacaksın.

  Kitap boyunca Tonguç seni hiç yalnız bırakmayacak. Çözemediğin soruların uzman öğretmenler tarafından hazırlanmış çözüm videoları TATS uygulamasıyla bir tık uzağında. Takıldığın her yerde başvurabilirsin. Üstelik bu kitapta Youtube video kamp desteği de var. Kitap boyunca karşılaşacağın karekodları okutarak kamp videolarına ulaşabilirsin. Böylece yeni karşılaşacağın 9. sınıf konularını video kamp programıyla eksiksiz öğrenebilirsin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.